Mecz z Rozprzą - zapowiedź

Jutro o godzinie 17 nasz zespół rozegra trzeci mecz w tym sezonie. Przeciwnikiem drużyna Czarnych Rozprza, jeden z kandydatów do awansu. Zespół ten w dwóch pierwszych spotkaniach zdobył cztery punkty. Wyniki nie były może oszałamiające, ale być może Czarni postanowili w sezon wejść spokojnie. Na pewno to dobry zespół, bardzo dobrze potrafiący wyprowadzić szybki kontratak. Drużyna z Rozprzy w poprzednich dwóch sezonach była bardzo blisko awansu - dwukrotnie zajmowali drugie miejsce, a w barażach w czerwcu przegrali z Kawalerią Tomaszów Mazowiecki. Teraz na pewno bardzo chcą awansować, a mecz z nami ma być dla nich kolejnym krokiem.

My na pewno nie będziemy faworytem tego spotkania. Dwa pierwsze mecze poszły nam po prostu tragicznie i najwyższy czas się otrząsnąć. Z pewnością przeciwnik sprawy nam nie ułatwi, jednak musimy wyjść na boisko i powalczyć. Nie możemy sobie pozwolić na kolejną tak łatwą porażkę. Warto także się przełamać choćby dlatego, że wyniki naszych spotkań nie są dobre i wypadałoby je trochę poprawić. Może w końcu teraz?

Mecz rozpocznie się o godzinie 17 na... stadionie w Kleszczowie. Boisko w Rozprzy zostało bowiem zamknięte po pierwszym meczu z Polonią Gorzędów.

Dotychczasowe mecze:

19.08.2012: Astoria II - Czarni 2:2 (0:1). Bramki dla Astorii: Artur Daroch, Adrian Matysiak

01.05.2013: Czarni - Astoria II 0:3 (0:1)

08.09.2013: Astoria II - Czarni 0:2 (0:0)

18.04.2014: Czarni - Astoria II 2:2 (0:1). Bramki dla Astorii: Ernest Rudzki, Kamil Wańdoch

24.08.2014: Astoria II - Czarni 1:4 (0:3). Bramka dla Astorii: Kamil Wańdoch

21.03.2015: Czarni - Astoria II 4:3 (3:1). Bramki dla Astorii: Sylwester Piersa, Ernest Rudzki, Piotr Piotrowski

Bilans: 6 meczów, 1 zwycięstwo Astorii, 2 remisy, 3 zwycięstwa Czarnych. Bramki: 14:11 dla Czarnych.